Ubytování

Samostatně stojící  prostorná vila, každá místnost s vlastní klimatizací, nabízí pohodlné ubytování ve třech pokojích: dvoulůžkovém a dvou třílůžkových, každá ložnice má vlastní koupelnu a toaletu.Ve velkoryse řešeném přízemí se nachází kuchyně s kompletně vybavenou  kuchyňskou linkou včetně myčky nádobí, jídelna, obývací pokoj s televizí, zahrada a terasa s možností posezení.  Dále jsou k dispozici pračka, caddy room a WI-FI připojení na internet.

Stravování

Základní potraviny je možné nakoupit v místních obchodech,nacházejících se v krátké docházkové vzdálenosti, 10ti minutová chůze je třeba k dosažení  trhů, jak rybího (s nabídkou mnoha druhů čerstvých ryb a plodů moře), tak ovocného a zeleninového. Možnost využití jízdních kol zdarma.

Potravinový hypermarket a specializovaný obchod s alkoholickými nápoji se nachází 5 minut jízdy autem, v dojezdové vzdálenosti 10ti minut je řada lokálních restaurací. Restaurace světové kuchyně je možné navštívit v hotelovém areálu Hilton, vzdáleném 100m od vily.

Doprava

Pro větší komfort jsou pro klienty připravena k pronájmu vozidla s řidičem (do čtrnácti pasažérů). Vozidla jsou přistavena dle požadavku na letišti nebo u vily.

© 2017 Apartmány Emiráty. Všechna práva vyhrazena.